Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 539

A. J. Cronin: Réztábla a kapu alatt. Regény. Bp., 1938.,Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Papírborítóval együtt ritka!
21063.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Németh László: Bűn. I-II. köt. Bp., [1936], Franklin-Társulat, 224 p.; 220 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
21064.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp., 1989, Tinódi. Reprint! Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóban,
21065.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Európai pillanatok. Gink Károly fotói, Keresztury Dezső írásai. Bp., 1968, Magvető. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel (Vuray György). Megjelent 4500 példányban.
21066.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rod Stewart: Rod - önéletrajz. Ford.: Bus András. hn., 2013, Trubadur. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
21067.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
21068.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
21069.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Forgách András: Zehuze. Bp., 2007. Magvető Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21070.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
21071.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Boros Lajos: Lali király papagája voltam vagy Grün Blog. Kiadói papírkötés. (2005. aug. 1. - 2006. okt. 28.) DEDIKÁLT! Hn., 2007, Sláger Rádió. Kiadói papírkötés.
21072.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A Magyar remek írók sorozat XI-XII. kötete: Garay János: Szent László I-II. Pest, 1865. Kiadja Heckenast Gusztáv. Kiadói enyhén sérült, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas állapotban. Az egyik kötet borítója és elülső szennylapja levált, volt könyvtári példány.
21073.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft