Sport Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3008893
43950
464
Sport
KĂŠpeslapok
T2/3
1910 Szánkózás Davoson, téli sport / Bobsleigh in Davos, winter sport (EK) 3044926
43951
464
Sport
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 (Vorläufer) Hipp Hipp Hurrah! Aquarell-Sport-Postkarte No. 7. Fr. W. Juxberg / evezősök / rowing. litho (EK) 3015307
43952
464
Sport
KĂŠpeslapok
T3
Papp László (Papp Laci) olimpiai bajnok ökölvívó fotólap aláírásával / László Papp Olympic Champion boxer photo with his signature (fa) 3015321
43953
464
2200
Sport
KĂŠpeslapok
T2/3
1949 Szolnok, Labdarúgó (foci) játékvezetők edzőtábori csoportképe, photo 3125707
43954
464
Sport
KĂŠpeslapok
T4
Békéscsaba - Szeged 3:1, labdarúgócsapat, focisták, futball / Hungarian football team. Róna photo (vágott / cut) 3125703
43955
464
Sport
KĂŠpeslapok
T2/3
1921 Békéscsaba Előre labdarúgócsapat, focisták, futball / Hungarian football team. Róna és Fehér photo (fl) 3125282
43956
464
Sport
KĂŠpeslapok
T2/3
1926 VIII. Slet Vsesokolsky v Praze / 8th Sokol meeting in Prague. Foto Posselt-Smíchov 1926. photo (fl) 3125116
43957
464
Sport
KĂŠpeslapok
T2/3
1914 Téli sport, szánkó / Winter sport art postcard, sledding. Marke "Egemes" Serie 34. (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft