12273.
464. Lezárult gyorsárverés
Fényképezőgépek, kamerák, kellékek
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
cca 1950 Zeiss Ikon Box Tengor ollfilmes kamera, Goerz Frontar objektÃvvel, egyik oldala erÅ‘sen kopott, sérült dobozában