Metszetek

Tételek száma: 117

Philipp Galle (1537-1612): Liberalitas, cornu copiae manus (...). Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15x8,5 cm
10947.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Johann Ernst Mansfeld(t) (1739-1796), Trattner János Tamás kiadása: gróf Batthyány Lajos (1696-1765) nádor portréja az Aranygyapjas és a Szent István renddel. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben (üveg mögött), kissé foltos, 27x15 cm
10948.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): Egy magyar Mágnás és egy Úri asszonyság Gála öltözetben. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 21×17 cm
10949.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): Egy Pest vármegyei paraszt és egy szolgáló. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 21×16 cm
10950.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833), Carl Beyer metszése: Külömbféle magyar bundák. Színezett rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben, 21×17 cm
10951.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Eduard Hildebrandt (1818-1868) akvarelljei után: 21 db lap a Reise um die Erde (világkörüli utazás) sorozatból, klf. helyszínekről: Ázsia (Macao, Siam, Bangkok, Fuzhou, Ceylon, Szingapúr, Fülöp-szigetek, Rangun, Bombay, Nagaszaki, Yokohama), Afrika (Kairó, Alexandria), San Francisco és Óceánia. Kromofakszimile, papír, eredeti kartonra kasírozva. R. Wagner, Berlin kiadása, XIX. sz. vége (1870-80 körül), midegyik karton hátoldalán eredeti címkén feliratozott. Kartonok részben foltosak. 24,5x38 cm / After the watercolours by Eduard Hildebrandt (1818-1868) : 21 plates from a Reise um die Erde, with different sites: Asia (Macao, Siam, Bangkok, Fuzhou, Ceylon, Singapore, Philippines, Rangoon, Bombay, Nagasaki, Yokohama), Africa (Cairo, Alexandria), San Francisco and Oceania. R. Wagner, Berlin, around 1870-80. Chromofacsimile on paper, mounted on original strong boards, with the original labels on the reverse, some of the boards stained.
10952.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Slowikowski Ádám (működött 1860 - 70 között), Leitner M. L. nyomása Pesten: Besztercebánya. Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Fakeretben. 18,5×25,5 cm
10953.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Ernst Heilemann (1870-1936): Le Congrés de Pekin - A pekingi kongresszus. nagy méretű litográfia a k ép alatt a résztvevők facsimile aláírásával. Jelzett, sorszámozott no 32. 61x113 cm, 104x132 cm Nagy szakadásokkal, feltekerve / Ernst Heilemann (1870-1936): Le Congrés de Pekin - The Peking Congress. large-scale lithograph under the image with facsimile signatures of the participants with large tears, rolled up
10954.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1685 Eger (Erla), színezett rézmetszet, papír, In: Krekwitz, Georg: Totius Regni Hungariae superioris & inferioris accurata Descriptio. Franckfurt und Nürnberg, 1685. Verlegts Leonhard Loschge, paszpartuban, 7x9 cm, paszpartu: 17x19 cm
10955.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1853 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Franz Hablitschek (1824-1867): Vaspálya híd Pozsony mellett (Felvidék), színezett acélmetszet, paszpartuban, 11×16 cm
10956.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1853 Ludwig Rohbock (1820-1883) - L. Thümling: A fejéregyházi kastély és park Erdélyben, acélmetszet, 15×19 cm
10957.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
2 db metszet az Ősi Erény - Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből c. mappából: Tornai Gyula (1861-1928): Hunyadi János halála. Fénymetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadással. 18x28,5 cm + Lotz Károly (1833-1904): Mátyás király. Fénymetszet, papír, jelzett a metszeten. 28x20,5 cm
10958.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft