Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
60 000Ft 162,16EUR, 176,47USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Barabás jelzéssel (Barabás Etelka?), 1910-30 körül: Velencei részlet gondolával. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100x69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!