Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 15

Parobek Alajos (1896-1947): Ex Musici, Weisz Imre. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lap széle sérült, 7×11 cm
10932.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris potentissimus maximus et invictissimus caesar Maximilianus (A nyeregből kormányzó Miksa császár). Rézkarc, merített papír, jelzett, 12x9 cm
10933.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): BUÉK 2003, szép karácsonyt, Szász Mara és Sándor. Fametszet, papír, jelzett, 13x9 cm
10934.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jelzés nélkül: Budavár. Rézkarc, papír, 11,5x6 cm
10935.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1920, 1931 H.J.F. Badeley: Charles Travis Clay (1885-1978) antikvárius könyve, Liverpool Cathedral könyve, 2 db metszet, 10×7 és 12,5×10 cm
10936.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
4 db ex libris, közte Thilda Inkey de Pallin (báró pallini Inkey (eredetileg nagyjeszeni Jeszenszky) Tilda), gosztonyi és krencsi Gosztonyi Miklós, stb. Változó állapotban.
10937.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tempinszky István (1907-1979): Zsámbék, Erzsók könyve, fametszet, papír, 10×6,5 cm
10938.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1966 Tempinszky István (1907-1979): Dr. Semsey Andor ex libris, 2 db, rézkarc, papír, textil, 8,5×7 cm
10939.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1736 John Duke of Bedford könyve, metszet, 10,5×7,5 cm
10940.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1947 Anton Pieck (1895-1987): Maupertuus, klisé, papír, 11×8 cm
10941.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ex libris Dr. Jónás, fém nyomódúc, hátoldalára ax ex libris egy példánya ragasztva, jelzés nélkül, 8x7,5x2 cm
10942.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Arady Kálmán: Közlemények a régi magyar ex librisek köréből II. Exlibris-adatok a XIX. századi olvasótársaságok és kölcsönkönyvtárak történetéhez. Különlenyomat a Magyar Könyvszemle LXXVII. 1964. évi 3. számából. Bp., 1964, Akadémiai. 247-253. p. Kiadói papírkötés.
10943.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft