Kerámiák Tételek száma: 224
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3054410
11164
463
180000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Száraz virág váza. Festett samott kerámia, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3034486
11165
463
70000
Art-ceramics
Boch & Fréres Virágos art deco kancsó és tál. La Louviere, Belgium cca 1920. Dekorterv: Raymond Chevallier. Kézzel festett, a tál plasztikus, aranyozott, jelzett, kis kopással. Kancsó m: 16 cm, tányér d: 22 cm 3025004
11166
463
48000
Art-ceramics
Füzesi Zsuzsa (1953-): Váza. Jelzéssel, kopással, m: 10,5 cm 3114108
11167
463
42000
Art-ceramics
Simó Ágoston: Kaspó. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 21 cm, m: 15 cm 3040265
11168
463
22000
Art-ceramics
Füzesi Zsuzsa (1953-): Kaspó. Jelzett, kis hajszálrepedéssel, kopással d: 17 cm, m: 16 cm 3095279
11169
463
50000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Zenélő hölgy. Gyertyatartó és virágtartó részekkel. Jelzett, alján sérüléssel, m: 27,5 cm 3098424
11170
463
48000
Art-ceramics
Pál Ilona (1937-2016): Konstruktív falitál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, 24x24 cm 3095270
11171
463
30000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kínáló hölgy. Jelzett, talpán egy pattanással, ettől eltekintve jó állapotban, m: 31 cm 3096059
11172
463
30000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona: Anya gyermekével - kerámia plasztika. Jelzett, kis pattogzással, m: 33 cm 3056463
11173
463
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér bogyót csipegető madárral. Jelzett, kis kopással, d: 39,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3056530
11174
463
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér halat fogó madárral. Jelzett, kis kopással, d: 37 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3056722
11175
463
22000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Madaras díszkorsó. Jelzett, kis kopással, m: 35,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft