17631.
463. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói haránt-alakú illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.