Nyomtatványok

Tételek száma: 426

cca 1863-1990 Vegyes gyászjelentés tétel, össz. kb. 40 db, közte több fénymásolt darabbal híres személyekről
17839.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar Sion. Egyháztörténelmi havi folyóirat. Szerkeszti és kiadja Knauz Nándor. Negyedik évfolyam. Esztergom, 1866. Horák Egyed. 480 p. Korabeli, aranyozott félvászon-kötésben, márványozott lapszéllel.
17840.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1866 Vasárnapi Ujság XIII. évf. 4-52. számai egybefűzve, 1866. jan. 28. - dec. 30. (közel teljes évfolyam). Pest, 1866, Heckenast Gusztáv. Viseltes, rossz állapotban, laphiányok előfordulhatnak.
17841.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1867 Hazánk s a külföld. Szépirodalmi, ismeretterjesztő és társaséleti képes heti közlöny. [III. évf.], 13-23,25-32. számok, összesen 19 szám. Szerk.: Szokoly Viktor. Pest, 1867, Emich Gusztáv, 4+193-208; 209-221, 225-240; 241-256;257-272;273-288,289-304;305-320,321-336,337-352,353-368;385-400, 401-416;417-432;433-448;449-464; 465-480,481-496;497-512 p.  Gazdag, izgalmas fametszetű képanyaggal, közte Rusz Károly (1811-1899) grafikus képeivel illusztrált. Izgalmas magyar vonatkozású helyszínek képeivel, 1848/49-es eseményekre vonatkozó írásokkal, 48/49-es katonatisztek, tábornokok portréival, párizsi világkiállítás képeivel, koronázásra vonatkozó írásokkal és képekkel. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal, kijáró lapokkal, sérült, hiányos lapokkal (303/304,319/320, 335/336, 350/351, 367/368, 399/400, 463/464, 479/480), két lapon bejegyzésekkel (314, 315.)
17842.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Magyar Sion. Egyháztörténelmi folyóirat. Hatodik évfolyam. szerkeszti és kiadja. Knauz Nándor. hiány: november, szeptember. április, máricusi füzetek  Esztergom, 1868 Horák Egyed. Kiadói papírborítóval vegyes állapotban
17843.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1870 A nyitrai róm. kathol. főgymnasiumba járó ifjuságnak érdemsorozata az 1869-70-iki tanévben. Nyitra, 1870, Szigler Testvérek-ny., (12) p. Fűzve, kis sérülésekkel, középen hajtott.
17844.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Uj Magyar Sion. Egyházirodalmi folyóirat.szórványszámok, 1870: 9 db szám 1871: 7 db, 1872: 8 db. 1873: 3 db,. 1878: 11 db, 1882: 5 db, 1883: 2 db, 1886: 11 db Esztergom, 18801886 Horák Egyed. Buzárovits. Kiadói papírborítóval vegyes állapotban
17845.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1870 Családi kör. 38-50. sz. papírgerinccel megkötve
17846.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1870-1890 3 db csipkés üdvözlőkártya, vegyes állapotban, 9x6 cm és 12,5x9 cm
17847.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17848.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17849.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1875 Protestáns Árvaházi Képes Naptár az 1875-dik. közönséges évre. Szerk.: Farkas József és Kovács Albert  Bp., Hornyánszky V.-ny. Korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal. Papírborítóval, sérült, borító elvált (20)p.
17850.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft