Magyar Sion. Egyháztörténelmi havi folyóirat. Szerkeszti és kiadja Knauz Nándor. Negyedik évfolyam.
Esztergom, 1866. Horák Egyed. 480 p. Korabeli, aranyozott félvászon-kötésben, márványozott lapszéllel.
Magyar Sion. Egyháztörténelmi folyóirat. Hatodik évfolyam. szerkeszti és kiadja. Knauz Nándor. hiány: november, szeptember. április, máricusi füzetek
Esztergom, 1868 Horák Egyed. Kiadói papírborítóval vegyes állapotban
1870 A nyitrai róm. kathol. főgymnasiumba járó ifjuságnak érdemsorozata az 1869-70-iki tanévben. Nyitra, 1870, Szigler Testvérek-ny., (12) p. Fűzve, kis sérülésekkel, középen hajtott.
ca 1874-1910 A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek sorozat kb 20 kötete, sérült, hiányos darabok, érdekes emberekről
1875 Protestáns Árvaházi Képes Naptár az 1875-dik. közönséges évre. Szerk.: Farkas József és Kovács Albert
Bp., Hornyánszky V.-ny. Korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal. Papírborítóval, sérült, borító elvált (20)p.