Nyomtatványok

Tételek száma: 426

17827.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1844 A dunántúli evang. reformált egyházkerület 1844-ik évi szept 16-17-ik napjain sz. kir. Székes-Fehérvár városában tartott közgyűlésének jegyzőkönyve. Reform. főtanoda-ny., 15 p. papírgerinccel
17828.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18444 A dunántúli evang. reformált egyházkerület 1844-ik évi ápr 30-május 2-ik napjain sz. kir. Székes-Fehérvár városában tartott közgyűlésének jegyzőkönyve. Reform. főtanoda-ny., 30 p. tűzve
17829.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Közlöny. Hivatalos lap. Felelős szerkesztő: Gyurmán Adolf. Megjelenik naponkint. 118. szám. (1848. október 6.) Budapest, 1848. (Nyomatott a m. k. egyetemi nyomdában). [597]-600 p. Folio. Az országgyűlés napi ülésének jegyzőkönyvének leiratával, hadi rendeletekkel, hivatalos (hadi és diplomáciai eseményeket tárgyaló) levelekkel, belföldi és külföldi politikai hírekkel, Jellasics horvát bán és császári táborszernagy tevékenysége kapcsán a nemzetiségi kérdés felvetésével és elutasításával, Jó állapotú kiadvány, a hajtás mentén apró javításokkal.
17830.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
XIX. század közepe Oktatás a Gyónásrúl. Sz. Luk. 15. Innsburck, Lith. Anstalt von Joh. Kravogl, a hátoldalán imával, 13x8 cm
17831.

XIX. század közepe "Oktatás a Gyónásrúl. Sz. Luk. 15." Innsburck, Lith. Anstalt von Joh. Kravogl, a hátoldalán imával, 13x8 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17832.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1857 Pozsony, Állami főreáliskola német nyelvű Iskolai értesítője (Siebentes Jahresprogramm der öffentlichen Ober-Realschule der königl. Freistadt Presburg). A reáliskola a Thun-féle szervezet szerint hatosztályú, a tanítás nyelve ekkor még kizárólag a német. Az intézet első igazgatója 1850-1862 között Pablasek Mátyás volt. 72 o. Papírkötésben, kissé foltos, kijáró lapokkal / Bratislava, school program in German languague
17833.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17834.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17835.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17836.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1860 A pest-budai kereskedők betegsegélyező és nyugdíjalapjának kimutatása német nyelven 4 p.
17837.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1863-1990 Vegyes gyászjelentés tétel, össz. kb. 20 db, közte érdekes darabokkal Glattfelder Gyula (1874-1943) csanádi püspök (1911-1943), kalocsai érsek (1942-1943); Kronstein Alajos (1849-1936) DGT felügyelő; egy I. világháborús hősi halott stb., részben szakadásokkal
17838.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft