Vay Dániel, gróf: Magyarország története. I. és III. kötet. (a II. hiányzik)
[Debrecen], 1888-1889. Debreczeni Ellenőr. 394 l. 2 sztl. lev.; 464 l. 2 sztl. lev. Az első kötetből a címkép hiányzik, amásorik kötet előzéklapján ceruzás firkák. Egységes korabeli félvászon-kötésben, az első kötet gerince sérült. Ritka