Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft

Leírás:

Albrechts von Wallenstein, des Herzogs von Friedland und Mecklenburg, ungedruckte, eigenhändige vertrauliche Briefe und amtliche Schreiben aus den Jahren 1627 bis 1634 an Arnheim, Aldringen, Gallas, Piccolomini, Tilly nebst dem Briefwechsel mit Kaiser Ferdinand II., König Ferdinand III., Kurfürsten Maximilian I., Trautmannsdorff, Eggenberg, Werdenberg u.a. Mit einer Charakteristik des Lebens und der Feldzüge Wallenstein's. Zweiter Theil. Herausgegeben von Friedrich Förster. Berlin, 1829, G. Reimer. Német nyelven. 1 kihajtható táblával. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, gerince kissé sérült, borítón kopásnyomokkal, belső kötéstáblán 1903-as datálású ex librissel, foltos címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert