30 000 Ft
81,08 EUR, 88,24 USD
Adolf Hitler: Mein Kampf. Zwei Bände in einem Band. Ungekürzte Ausgabe. München, 1936, Zentralverlag der NSDAP, Frz. Eher Nachf., (M. Müller & Sohn-ny.), 1 (hártyapapÃrral védett, Hitler portréja, pótolt kép.) t.+III-XXVI+6+781+3 p. Német nyelven. 172-173. Auflage. Kiadói aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötésben, kissé kopott borÃtóval, a cÃmlap utáni lap foltos (V/VI.)