20158.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Kiss, Ferenc - Szentágothai, János: Anatomischer Atlas des menschlichen Körpers 2-3. Bände. Bp., 1974, Akadémiai - Medicina. Német és latin nyelven. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.