Formulae Normales. Szabványos vényminták. Bp.,(1940.), Magyarországi G... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/463/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~2000026/Formulae-Normales-Szabvanyos-venymintak-Bp-1940-Magyarorszagi-Gyogyszeresz-Egyesulet-~II3097783
3097783
20183
463
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Formulae Normales. Szabványos vényminták. Bp.,(1940.), Magyarországi Gyógyszerész Egyesület, XXIV+153 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
: ekb