Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 69

Sömmerring, [Samuel Thomas von]: Vom Baue des menschlichen Körpers. I-IV. köt. [3 kötetben]. Frankfurt am Main, 1800, Varrentrapp und Wenner. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, rossz állapotban, sérült, hiányos gerincekkel, ázásnyomokkal.
20177.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kőnig Gyula: Az algebrai mennyiségek általános elméletek alapvonalai. Bp., 1903, MTA, XII+599 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, a címlapon régi intézményi bélyegzésekkel
20178.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13
20179.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20180.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kőnig Gyula: Analízis. Bevezetés a mathematika rendszerébe I. köt. (Első rész: 1-21. ív.) Bp., 1885., Eggenberger-féle, 2+336 p. Hasonló címmel az OSZK rendszerében egy 1887-es kiadású könyvet találtunk. Ez viszont 1885-ös és nem szerepel a katalógusban. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a címlapon régi intézményi bélyegzésekkel. A könyv nem teljes! 336. oldallal véget ér.
20181.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Atlas Of Leading And Avoidable Causes Of Death In Countries Of Central And Eastern Europe. Szerkesztették: Péter E. Józan és Remigijus Prokhorskas. Budapest, 1997, KSH. 323 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, borító élén egészen apró sérüléssel.
20182.

Atlas Of Leading And 'Avoidable' Causes Of Death In Countries Of Central And Eastern Europe. Szerkesztették: Péter E. Józan és Remigijus Prokhorskas. Budapest, 1997, KSH. 323 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, borító élén egészen apró sérüléssel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Formulae Normales. Szabványos vényminták. Bp.,(1940.), Magyarországi Gyógyszerész Egyesület, XXIV+153 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
20183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Bucsányi Gyula: A természetes testápolás. Bp., 1924, Pfeifer Ferdinánd (Apostol-ny.), 192 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló borítóval és fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
20184.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Helmholtz, [Hermann]: Népszerű tudományos előadások. 1-2. füzet. [Egy kötetben]. Ford.: B. Eötvös Loránd és Jendrassik Jenő. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Könyvkiadó Vállalata VI. köt. Bp., 1874, Kir. M. Természettudományi Társulat, XI+(1)+389+(3) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, sérült, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán sarokhiánnyal, helyenként kissé foltos lapokkal, I. Alsó Ausztriai magyar munkásképző egylet fiókja bélyegzőkkel.
20185.

Helmholtz, [Hermann]: Népszerű tudományos előadások. 1-2. füzet. [Egy kötetben]. Ford.: B. Eötvös Loránd és Jendrassik Jenő. A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Könyvkiadó Vállalata VI. köt. Bp., 1874, Kir. M. Természettudományi Társulat, XI+(1)+389+(3) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, sérült, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán sarokhiánnyal, helyenként kissé foltos lapokkal, "I. Alsó Ausztriai magyar munkásképző egylet fiókja" bélyegzőkkel.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Az időjárási táviratok kézikönyve. Bp., 1938, M. Kir. Országos Meteorológiai és Földmágnesességi Intézet. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
20186.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szarvasházi Judit (szerk.): Patikai emlékek - Fatégelyek. Bp., 2003, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés.
20187.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Privorszky Alajos: Az abszolut geometria elemei. Bp., 1906, Lampel R., 4+131 p. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, a címlapon régi intézményi bélyegzésekkel.
20188.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft