19275.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.