19266.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
4 200 Ft
11,35 EUR, 12,35 USD
A Sport Enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve I-II. kötet. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kiadói egészvászon kötés, néhol ceruzás aláhúzással, kopottas állapotban.