Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 52

20649.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szerb György: Olgeborge kapitány. [Gyermekversek.] Budapest, 1978. Móra Ferenc Könyvkiadó (Athenaeum ny.) 23 + [1] p. Dedikált: ,,Belia Györgynek tisztelettel és köszönettel: 1979. május 23. Szerb György. Oldalszámozáson belül Kovács Péter számos színes, szövegközti rajzával. Az első fedőborítón apró gyermekrajz. (Óvodások könyvespolca.) Prov.: Belia György [Belia György (1923-1982) irodalomtörténész, kritikus, műfordító, az Európa Kiadó szerkesztője, a Szépirodalmi Könyvkiadó klasszikus csoportjának vezetője. A magyar klasszikusok kiadása mellett a Babits-életműkiadásban is közreműködött.] Fűzve, színes, illusztrált, kiadói borítóban. Jó példány.
20650.

Szerb György: Olgeborge kapitány. [Gyermekversek.] Budapest, 1978. Móra Ferenc Könyvkiadó (Athenaeum ny.) 23 + [1] p. Dedikált: ,,Belia Györgynek tisztelettel és köszönettel: 1979. május 23. Szerb György." Oldalszámozáson belül Kovács Péter számos színes, szövegközti rajzával. Az első fedőborítón apró gyermekrajz. (Óvodások könyvespolca.) Prov.: Belia György [Belia György (1923-1982) irodalomtörténész, kritikus, műfordító, az Európa Kiadó szerkesztője, a Szépirodalmi Könyvkiadó klasszikus csoportjának vezetője. A magyar klasszikusok kiadása mellett a Babits-életműkiadásban is közreműködött.] Fűzve, színes, illusztrált, kiadói borítóban. Jó példány.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Tamkó Sirató Károly - Banga Ferenc: Tengerecki hazaszáll. Pinty és ponty. Bp., én., General Press. Banga Ferenc rajzaival. Kiadói kartonált papírkötések.
20651.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Geronimo Stilton: Isten hozott a fukar erődben! + A titokzatos sajttolvaj. Pécs, 2013, Alexandra, papírkötés.
20652.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fésüs Éva: Minibocs. Bátki László rajzaival. Bp., 1989, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
20653.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
József Attila: Lángos csillag. Versek és egy elbeszélés gyermekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel. + Áprily Lajos: Fegyvertelen vadász. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1984.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
20654.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kolozsvári Grandpierre Emil: A csodafurulya. Magyar népmesék. Reich Károly rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
20655.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Benedek Elek: Gyémánt mesekönyv. Róna Emy rajzaival. Bp., 1959, Móra. Első kiadás. A borító Szántó Tibor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tollas firkákkal.
20656.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db német nyelvű mesekönyv: B. Clément: Nachbarskinder. Eine Geschichte für Kinder von 8-10 Jahren. Stuttgart, é.n., Verlag von Gustav Weise. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, ex librissel, festett lapszélekkel. + Etwas von den Wurzelkindern von Sibylle v. Olfers. Esslingen und München, é.n., Verlag von J.F. Schreiber. Színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötésben.
20657.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
2 db német nyelvű mesekönyv: Das tapfere Schneiderlein und andere Märchen von Ludwig Bechstein. Stuttgart, é.n., Herold Verlag. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés. + Wilhelm Busch: Max und Moritz. Eine Bubengeschichte in sieben Streichen. München, é.n., Braun und Schneider. Színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
20658.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Icinke-picinke. Népmesék óvodásoknak. Válogatta és szerkesztette Kovács Ágnes. Reich Károly rajzaival. Bp.,1972. Móra. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
20659.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
2 db Bodó Béla kötet: Brumi mackóvárosban. Szávay Edith rajzaival. Bp., 1964. Móra. Kiadói kartonált papírkötés. + Brumi újabb kalandjai. Szávay Edith rajzaival. Bp., 1963. Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
20660.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft