9 000 Ft
Petőfi Sándor kötelményei 1-4. kötet. Bp., 1888, Athenaeum, 1 (Petőfi Sándor portréja, Barabás Miklós-Tyroler József mellképe a költőről) t.+442+2+405+1+XII p. +427+1+X+375+1+VIII p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblákon a költő aranyozott portréjával, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.