Festmények és grafikák

Tételek száma: 752

Maurer Dóra (1937-): Ebédszünet, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/23), üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződéssel, 30×20,5 cm.
10000.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
El Kazovszkij (1948-2008): Cím nélkül. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 40×29 cm.
10001.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
10002.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
10003.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Gaál József (1960-): Machine á terre - Földszerszám, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, művészpéldány EA XVI./XVI. számozással. 38,5×53,5 cm cm / Litograph on paper, signed, artists proof EA XVI./XVI.
10004.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Für Emil (1967-): Racing dogs/kosher dog food, 2009. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 35×45 cm
10005.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
Vásárhelyi Antal (1950-): Modell, 1996-1999. Akril, tus, ceruza, farost, jelezve balra középen fent, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 50x40 cm.
10006.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
10007.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
10008.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 29,5×43,5 cm
10009.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
10010.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10011.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft