10754.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
60 000 Ft
162,16 EUR, 176,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Lepage?): Napfényes táj, 1940. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 84×100 cm. Apró felületi sérüléssel (festék hiánnyal). KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!