10756.
463. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
140 000 Ft
378,38 EUR, 411,76 USD
Joh. Karstens jelzéssel: Tulipánföldek, 1931. Olaj, karton. 88x120 cm. Dekoratív fakeretben. / Signed Joh. Karstens, probably dutch painter: Tulip fields, 1931. Oil on board, framed. 88x120 cm