Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 38

1936 Bajor Ágost (1892-1958): Erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×5 cm
11038.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1957 Kékesi László (1919-1993): Ex musicis erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 12×7,5 cm
11039.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
11040.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris Márton Nagy, fametszet, papír, hátoldalon Macskássy János (1910-1993) rajza, 14×11 cm
11041.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1972 Magyar Kisgrafika. A XIV. Nemzetközi Ex Libris Kongresszus magyar ajándékmappája. Bp., 1972, Kisgrafika Barátok Köre, 29 t. Számozott (593./600) példány. Többek közt Gyulai Líviusz, Kass János kisgrafikáival. Komplett, hiánytalan! Kiadói mappában, egy hiánnyal (21.=Reich Károly.) Lapméret: 21x15 cm
11042.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
11043.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Nátafalussy Kornél pre. r. kanonok könyvtárából (XIX. sz. vége/XX. sz. eleje). Nyomat, papír, jelzés nélkül. 4x6 cm. Nátafalussy Kornél Ferenc, nátafalvi, OPraem (1841-1907) tanár, tankerületi főigazgató, kir. tanácsos.
11044.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ex bibliotheca Ladislai Czobell, rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Feltehetően Czóbel László XIX. sz. első felében élt nagybirtokos könyvjegye, 1,5×5,5 cm
11045.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ex Libris I. de G., rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Feltehetően XVIII. sz. (hátoldalán 1774 datálással), 1,5×5 cm
11046.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hans Graf Hardegg könyvjegye (XIX. sz.). Rézmetszet, akvarell, papír, jelzés nélkül. 6x3,5 cm.
11047.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bibliotheca Comitis Georgii Károlyi (ex libris gróf Károlyi György, címerrel, XIX. sz.). Ismeretlen technika, papír, jelzés nélkül 3x5,5 cm. Nemesi címerrel!
11048.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Haranghy Jenő (1894-1951): Pinterits Tibor könyve, klisé, papír, jelzett, 11×9 cm
11049.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft