Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 48

[Mecsnyikov, Ilja Iljics] E. Mecsnikov: Az emberi természet. Tanulmányok. Ford.: Bresztovszky Ernő. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1913, Athenaeum, 276 p. Átkötött egészvászon-kötésben, a borítón kis foltokkal, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
19836.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Thanhoffer Lajos: Anatómia és divat. Három népszerű előadás. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXIX. köt. Bp., 1901. K. M. Természettudományi Társulat, VIII+202 p.+ 4 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, néhány a fűzéstől elváló lappal.
19837.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Julius Schwartz: Mit mutat a nagyító? Búvár Könyvek 48. Ford.: Forgács Marcell. Bp., 1964, Móra. Kiadói félvászon-kötés.
19838.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Otto Naegele: A Rosszrahajló gyermek. Bp., 1935, Káldor. + M. Schirrmeister: A kényeztetett gyermek. Bp. 1935, Káldor. Sérült kiadói papírkötés.
19839.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sigmund Freud: Az ősvalami és én. Bp., 1991, Hatágú Síp Alapítvány. Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben.
19840.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A.L. Benton: Der Benton-Test. Heft 2. Bern-Stuttgart, 1961. Verlag Hans Huber. Kiadói spirálfűzéses kartonált papírkötésben.
19841.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
dr. Sós Ernő: Mathematikai kisérletek egyszerű eszközökkel. Bp., 1927, Singer és Wolfner, kiadói kemény papírkötés.
19842.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bergson, Henri: Bevezetés a metafizikába. Ford.: Fogarasi Béla. Modern Könyvtár 9. Bp., 1910, Politzer Zsigmond, 40+8 p. Kiadói sérült papírkötés.
19843.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Román György: Betegségország vándora. (1937-1968.) Bp., 2003.,Román György Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
19844.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
19846.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19847.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
19848.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft