Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 48

Dr. Kerekes Lajos (szerk.): Pomológia III. kötet. Alma I. H.n., Növényvédelem és Kertészet. Kiadói félvászon mappában, jó állapotban.
19720.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Ifj. Sporzon Pál: A kisgazda mezőgazdasági gépei. II. füzet. Köztelek Olcsó Könyvtára II. évf. 11. és 12. füzet. Bp.,1918, Országos Magyar Gazdasági Egyesület,( Pátria-ny.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen hiánnyal.
19721.

Ifj. Sporzon Pál: A kisgazda mezőgazdasági gépei. II. füzet. Köztelek Olcsó Könyvtára II. évf. 11. és 12. füzet. Bp.,1918, Országos Magyar Gazdasági Egyesület,( "Pátria"-ny.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen hiánnyal.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Állatvásárlásokkal kapcsolatos tájékoztató. Összeáll.: Meissner Károly. Benne lovakkal is! Debrecen, 1930, Magyar Nemzeti Könyv- és Lapkiadóvállalat. Rt. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült kötéssel.
19722.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19723.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Hegyesi József: A legujabb házi czukrászat kézikönyve. Bp., 1893, szerzői kiadás (Czettel és Deutsch-ny.), 247 p.+ 1 (kihajtható, színes litográfia) t. Negyedik, javitott és bővitett kiadás. Illusztrált egészvászon-kötésben, kopottas, javított borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány sérült, javított lappal
19724.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15
Varga Sarolta: Pecsenyék és vadak készitése. Közhasznu Könyvtár 5. sz. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Pfeifer Manó, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, kisebb ázásnyomokkal.
19725.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
Radó Sándorné: Takarékos konyha. Polgári családok részére. Szerk. és kiadja - -. Bp., 1913. Fritz Ármin-ny.,138+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, a címlapon és az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel, receptekkel.
19726.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19727.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Z. Tábori Piroska: Kevésből-jót! Bp.,(1942.),Singer és Wolfner, 96 p. Kiadói papírkötés, a borítón, a címbe belerajzoltak.
19728.

Z. Tábori Piroska: Kevésből-jót! Bp.,(1942.),Singer és Wolfner, 96 p. Kiadói papírkötés, a borítón, a címbe bele"rajzoltak."

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Z. Tábori Piroska: Készüljünk a télre. Időszerű tanácsok a magyar háziasszony számára. Összeállította: - -. Bp.,1940,Singer és Wolfner, 99+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel.
19729.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Z. Tábori Piroska: Háztartás háztartási alkalmazott nélkül. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 98+2 p. Kiadói papírkötés.
19730.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tutsek Anna: A jó házi konyha. Így kell főzni. XII. füzet: Vendéglátás. Terítés. Tálalás. Menük. Ünnepi lakomák, eljegyzés, esküvő, keresztelő, névnap stb. alkalmakra. Bp., én., Singer és Wolfner, 32 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
19731.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft