Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 33

Wilhelm, Gottlieb Tobias. Unterhaltungen über den Menschen. [Von seinem Körper und dessen Theilen und ihren Functionen ins besondere.] II. Theil Agb., J.A. Schloßers Buch und Kunsthandlung, 1834. 1t. rézmetszetű díszcímlap 8 sztl lev. 488 p LIX. színezett rézmetszetű tábla. Korabeli félbőr kötésben, kötéstábla elvált a könyvtesttől.
20070.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
20071.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Londres en mil huit cent dix-neuf, ou recueil de lettres sur la Politique, la Littérature et les Moeurs, écrites de Londres dans le cours de lannée 1819. Paris,, 1821. Gide. 1 t. IV. György litografált arcképe. 385p. Korabeli félvászon kötésben
20072.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Rosenberg, Alfred. : Schriften aus den Jahren 1917 - 1921; 1921-27.: München, 1942-43 Hoheneichen-Verl.,Kiadói, kissé kopott vászonkötésben
20073.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Poems by Percy Bysshe Shelley. With an introduction by Alice Meynell. London, 1903, Blackie and Son Ltd., XI+1+278 p. A szecessziós címlap előtt szecessziós címképpel, rajta Shelley arcképével. Kiadói szecessziós aranyozott, zöld egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. /  Poems by Percy Bysshe Shelley. With an introduction by Alice Meynell. London, 1903, Blackie and Son Ltd., XI+1+278 p. With art deco illustrated title image and title pages. In art deco illustrated gilt green linen-binding, with little bit worn cover. In good condition.
20074.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20075.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
La Fontaine, Jean de la: Contes et nouvelles en vers. Tome 1?2. [1?2. kötet. egybekötve]. Londres 1743.  1 t. (rézmetszetű címkép) 6 sztl lev + XII+ 212 + 8 sztl. lev + 247 p. Korabeli, kissé sérült egészbőr kötésben
20076.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
20077.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Gotthold Ephraim Lessings: Nathan der Weise. Ein dramatisches Gedicht. hn., 1779, nyn., 255 p. Német nyelven. Utánnyomás az első kiadásról, az első kiadás évéből. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval.  Gotthold Ephraim Lessing (1729-1781) német drámaíró, kritikus, esztéta, dramaturg, a felvilágosodás egyik kiemelkedő alakjának utolsó, jelentős műve.
20078.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gautruche, P[ierre]: Historia poetica ad faciliorem poetarum et veterum auctorum intelligentiam - - soc Jesu gallice conscripta. Post septimam editionem. In gratiam Poetices Candidatorum. Tyrnavie, Nagyszombat, 1742, Typ Academici. Klobusiczky Antal (zettényi gróf),.zempléni főispán autográf névbejegyzésével. Korabeli sérült gerincű papírkötésben 170 p. + 14 sztl. lev.
20079.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20080.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
De Kock, Ch. Paul: La Demoiselle Du Cinquieme. 1.-3. kötet. Brüsszel és Lipcse, 1856, Aug. Schée et Comp. Francia nyelven. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, 1. kötet néhány kevésalapja széle foltos.
20081.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft