Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 148

Afrikai faragott fa szobor. Keményfa, egy helyütt töréssel 22 cm
13026.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Női félakt. Afrikai faragott fa szobor. Keményfa, 26 cm
13027.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ismeretlen művész: Ördög fej, fa lapra applikálva, keretben, m: 22 cm, kerettel 33x29 cm, szép állapotban, jelzés nélkül
13028.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Afrikai faszobor, m: 20 cm
13029.

Afrikai faszobor, m: 20 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13030.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13032.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

13033.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

"Árulás" rezin plakett, feltehetően világháborús megemlékezés, jelzés nélkül, kopással, 14,5x17,5 cm
13034.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Délkelet-ázsiai női szobor, műgyanta, jelzés nélkül, akasztható és állítható, jó állapotban, m: 43,5 cm
13035.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

IH jelzéssel: Kós Károly emléktábla, erdélyi, háromszéki templomtoronnyal. Festett gipsz, jelzett, kopásokkal 42x38 cm
13036.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

NC jelzéssel: Vándor. Bronz, fatalpon, m: 13,5 cm
13037.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Jelzés nélkül: Gokart. Bronzírozott, műgyanta, vörös márványtalapzaton, m: 21 cm
13038.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft