https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 148

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Jelzés nélkül: Kínai lány büszt. Bronz, fa talapzaton, m: 13 cm / Chinese girl, bronze bust on wooden pedestal, unsigned
1
13039.

Jelzés nélkül: Kínai lány büszt. Bronz, fa talapzaton, m: 13 cm / Chinese girl, bronze bust on wooden pedestal, unsigned

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), fém szobor, fém alapon Jelzés nélkül, kopott. m. 26 cm
1
13040.

Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), fém szobor, fém alapon Jelzés nélkül, kopott. m. 26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
1
13041.

Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Afrikai férfi büszt, kő, márvány talapzaton, kis kopással, 9,5x9,5 cm, m: 14,5 cm
1
13042.

Afrikai férfi büszt, kő, márvány talapzaton, kis kopással, 9,5x9,5 cm, m: 14,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Automobil túra. Bronz szobor, fém talapzaton, Jelzés nélkül m: 23 cm Talapzaton kis dobozzal.
1
13043.

Automobil túra. Bronz szobor, fém talapzaton, Jelzés nélkül m: 23 cm Talapzaton kis dobozzal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szászfalvi László: Románc. Fali gipsz dombormű, jelzés nélkül, eredeti kartondobozán címkén feliratozott, 27x21x2,5 cm
1
13044.

Szászfalvi László: Románc. Fali gipsz dombormű, jelzés nélkül, eredeti kartondobozán címkén feliratozott, 27x21x2,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Népművészeti faragott fa ikon, fali dísz. 20x35 cm
1
13045.

Népművészeti faragott fa ikon, fali dísz. 20x35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik római jelenetet ábrázoló, domborműves fali dísztál. Öntöttvas, jelzés nélkül, d: 25,5 cm
1
13046.

Antik római jelenetet ábrázoló, domborműves fali dísztál. Öntöttvas, jelzés nélkül, d: 25,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vadász puttó, tűzaranyozott ón figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
1
13047.

Vadász puttó, tűzaranyozott ón figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzés nélkül: Buddha, faragott egzótafa, szép állapotban, m: 16,5 cm
1
13048.

Jelzés nélkül: Buddha, faragott egzótafa, szép állapotban, m: 16,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
XIII. Leó pápa. Öntött, patinázott bronz. Korának megfelelő állapotban, 41x41x56 cm. Jelzett. Csak személyes átvétellel!!!
1
13049.

XIII. Leó pápa. Öntött, patinázott bronz. Korának megfelelő állapotban, 41x41x56 cm. Jelzett. Csak személyes átvétellel!!!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyel Gergely Géza: Haláltánc. Stancolt, domborított fém lapok, préselt fa táblára applikálva. Hátoldalán ceruzával jelezve, kopottsággal, 31x77 cm
1
13050.

Lengyel Gergely Géza: Haláltánc. Stancolt, domborított fém lapok, préselt fa táblára applikálva. Hátoldalán ceruzával jelezve, kopottsággal, 31x77 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
EUR
,
59,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz