Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 185

1909. A.A.C. II. 1909 kétoldalas, peremén jelzett Ag díjérem (21,23g/0.950/39,5mm) T:AU
31671.

1909. "A.A.C. II. 1909" kétoldalas, peremén jelzett Ag díjérem (21,23g/0.950/39,5mm) T:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9
Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club fém díjérem, szignó nélkül (59mm) T:XF patina
31672.

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" fém díjérem, szignó nélkül (59mm) T:XF patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1910-1920. Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság aranyozott bronz díjérem (41mm) T:XF ph
31673.

~1910-1920. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" aranyozott bronz díjérem (41mm) T:XF ph

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1911. Kassai Gazdasági Akadémia jelzett Ag díjérem szalagon (2xklf) (érem: ~10g/30mm) + ezüstözött bronz díjérem szalagon (2xklf) T:XF patina
31674.

1911. "Kassai Gazdasági Akadémia" jelzett Ag díjérem szalagon (2xklf) (érem: ~10g/30mm) + ezüstözött bronz díjérem szalagon (2xklf) T:XF patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1912. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége bronz egyoldalas emlékérem (35mm) T:2
31675.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
1920. Magyar Kerékpáros Szövetség kétoldalas, kerékpáros emlékérem mellszalagon, MP(?) gyártói jelzéssel (30mm) T:AU
31676.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31677.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1920-1922. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2
31678.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
~1920-1930. MAC - Magyar Athletikai Club 1875 ezüstözött bronz sport emlékérem LE gyártói jelzéssel (37mm) T:AU patina
31679.

~1920-1930. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875" ezüstözött bronz sport emlékérem "LE" gyártói jelzéssel (37mm) T:AU patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1920-1930. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága ezüstözött bronz díjérem mellszalagon és bronz díjérem mellszalag nélkül, LUDVIG gyártói jelzéssel T:XF
31680.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
~1920-1930. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága ezüstözött bronz díjérem mellszalagon, LUDVIG gyártói jelzéssel + 1935. Budapesti Labdarúgók Alszövetsége / 1947-48 1/2 2 hely bronz díjérem füllel (42x29mm) T:AU
31681.

~1920-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" ezüstözött bronz díjérem mellszalagon, "LUDVIG" gyártói jelzéssel + 1935. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége / 1947-48 1/2 2 hely" bronz díjérem füllel (42x29mm) T:AU

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1924. Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF
31682.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft