Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD

Leírás:

Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja, kapszulában (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge, in capsule. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ttg