Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

22

Leírás:

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Tisza István gróf" egyoldalas bronz plakett (76x54mm) T:F patina, karc, ph. Hungary 1907. "Tisza István gróf" one-sided bronze plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (76x54mm) C:F patina, scratch, edge error HP 866.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ttg