Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 116

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz gomblyukjelvény hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (23mm) T:XF patina
33041.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz gomblyukjelvény hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) T:XF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz kitűző, hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (4x) (23mm) T:AU
33042.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző, hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (4x) (23mm) T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1939. Hegyi Szent Bernát - Oltalmazz minket préselt bronz jelvény, előlapon BERÁN hátlapon BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. és TÖRVVÉD. jelzésekkel (45x25mm) T:UNC,AU
33043.

Berán Lajos (1882-1943) 1939. "Hegyi Szent Bernát - Oltalmazz minket" préselt bronz jelvény, előlapon "BERÁN" hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." és "TÖRVVÉD." jelzésekkel (45x25mm) T:UNC,AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1940-1950. F.A.K.V. (Fővárosi Autóbusz Községi Vállalat) zománcozott bronz sapkajelvény (~22,5x37mm) T:XF zománchiba
33044.

~1940-1950. "F.A.K.V. (Fővárosi Autóbusz Községi Vállalat)" zománcozott bronz sapkajelvény (~22,5x37mm) T:XF zománchiba

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1945-1956. KMAC (Köztársasági Magyar Automobil Club) Rákosi-címeres zománcozott bronz kitűző (14mm) T:XF a tű kissé ferde
33045.

~1945-1956. "KMAC (Köztársasági Magyar Automobil Club)" Rákosi-címeres zománcozott bronz kitűző (14mm) T:XF a tű kissé ferde

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
~1947-1949. M.K.O.Sz. (Magyar Költők Országos Szövetsége?) zománcozott bronz gomblyukjelvény (14mm) T:AU
33046.

~1947-1949. "M.K.O.Sz. (Magyar Költők Országos Szövetsége?)" zománcozott bronz gomblyukjelvény (14mm) T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1948. 48-as Díszérem részben zománcozott, bronz kitüntetés mellszalagon T:AU apró karc Hungary 1948. Medal of Honour commemorating 1848-1849 enamelled bronze decoration with ribbon C:AU small scratch NMK 528.
33047.

1948. "48-as Díszérem" részben zománcozott, bronz kitüntetés mellszalagon T:AU apró karc Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration with ribbon C:AU small scratch NMK 528.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
22
~1948. bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével (~25x30mm) T:XF
33048.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1948. Petőfi - Talpra magyar bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével (~22x30mm) T:XF
33049.

~1948. "Petőfi - Talpra magyar" bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével (~22x30mm) T:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1948. 1848 bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével és nemzetiszín szalaggal (~30x35mm) T:AU kis patina
33050.

~1948. "1848" bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével és nemzetiszín szalaggal (~30x35mm) T:AU kis patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1949. Magyar Népköztársasági Érdemrend I. fokozatának zománcozott, aranyozott kisdíszítménye, az V. fokozatú kitüntetés szalagján T:XF zománchiba NMK 529
33051.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
~1950-1960. Petőfi Sándor aranyozott műanyag jelvény trikolor szalaggal (33x29mm) T:AU
33052.

~1950-1960. "Petőfi Sándor" aranyozott műanyag jelvény trikolor szalaggal (33x29mm) T:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft