Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 116

DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
33137.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10db-os jelvény, kitűző, sapkajelvény tétel, közte ~1970-1980. Munkásőr Központi Iskola műgyantás bronz jelvény (~33x23mm) + az 1985-ös Munka Érdemrend ezüst fokozatának szalagsávja miniatűrrel stb. T:AU,XF
33138.

10db-os jelvény, kitűző, sapkajelvény tétel, közte ~1970-1980. "Munkásőr Központi Iskola" műgyantás bronz jelvény (~33x23mm) + az 1985-ös "Munka Érdemrend" ezüst fokozatának szalagsávja miniatűrrel stb. T:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13db-os szocialista kitüntetés-tétel, mindegyik eredeti tokban, adományozói okiratokkal és igazolásokkal, műanyag szalagsávokkal, közte 1958. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval + 1960. Szolgálati Érdemérem zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon és miniatűrrel szalagsávon + 1970. Árvízvédelemért bronz kitüntető jelvény mellszalagon + MN 6639 bronz plakett (109x122mm) fa posztamensen (136x190mm). A tétel Tiszti ingblúz dobozban. T:UNC,AU
33139.

13db-os szocialista kitüntetés-tétel, mindegyik eredeti tokban, adományozói okiratokkal és igazolásokkal, műanyag szalagsávokkal, közte 1958. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval + 1960. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon és miniatűrrel szalagsávon + 1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon + "MN 6639" bronz plakett (109x122mm) fa posztamensen (136x190mm). A tétel "Tiszti ingblúz" dobozban. T:UNC,AU

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
12db-os törzsgárda és szakszervezeti jelvényekből álló tétel, benne: BKV Törzsgárda jelvény és igazolvány, Villamosenergia ipar - 10 év hűségért (3x), Vendéglátóipari Törzsgárda, HKI Törzsgárda, Szöv. ipar Törzsgárda, 60 év - Gyémántdiplomás Pedagógus, 60 éves Építő-, Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete stb. T:AU-VF egyik jelvény tűje letört
33140.

12db-os törzsgárda és szakszervezeti jelvényekből álló tétel, benne: "BKV Törzsgárda" jelvény és igazolvány, "Villamosenergia ipar - 10 év hűségért" (3x), "Vendéglátóipari Törzsgárda", "HKI Törzsgárda", "Szöv. ipar Törzsgárda", "60 év - Gyémántdiplomás Pedagógus", "60 éves Építő-, Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete" stb. T:AU-VF egyik jelvény tűje letört

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13db-os vegyes jelvénytétel, közte VIT (Világifjúsági Találkozó, 4xklf), Május 1., Debreceni Állatkert, stb. T:XF,VF
33141.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14 darabos kompozit, műgyantás, zománcos szocialista jelvény tétel, közte Kiváló dolgozó (2xklf), Szocialista brigád (3xklf) T:1-2- közte sérült, hiányzó tű
33142.

14 darabos kompozit, műgyantás, zománcos szocialista jelvény tétel, közte "Kiváló dolgozó" (2xklf), "Szocialista brigád" (3xklf) T:1-2- közte sérült, hiányzó tű

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
22xklf vegyes témájú jelvénytétel, közte zománcozott darabokkal T:vegyes közte sérültek
33143.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
25xklf szocialista témájú jelvény, kitűző, sapkajelvény, közte A Magyar Népköztársaság Úttörője, A Magyar Népköztársaság Kisdobosa, Kisdobos, KISZ, Kiváló Szakaszparancsnok, Szovjet-Magyar Tudományos Együttműködés 25. évfordulója, stb. T:UNC-XF
33144.

25xklf szocialista témájú jelvény, kitűző, sapkajelvény, közte "A Magyar Népköztársaság Úttörője", "A Magyar Népköztársaság Kisdobosa", "Kisdobos", "KISZ", "Kiváló Szakaszparancsnok", "Szovjet-Magyar Tudományos Együttműködés 25. évfordulója", stb. T:UNC-XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft