2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
1981 + 1984 + 1985 Hosszúhegyi Merlot, 3 palack muzeális vörösbor, Hosszúhegyi Mezőgazdasági Kombinát, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3