Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2964887
11998
454
8500
Antique
Antik ezüstözött réz díszdoboz, fa béléssel, levélmintás keret alakú díszítéssel, jelzéssel, kopással, 12x11x6 cm 2964895
11999
454
14000
Antique
Antik üvegbetétes réz gyümölcskínáló, körben áttört- és gyümölcsmintákkal díszítve, pótolt üvegbetéttel, m: 18,5 cm 2964696
454
Antique
Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm 2964689
12001
454
Antique
Szecessziós háromágú gyertyatartó, levélmotívumokkal díszített, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm 2979215
12002
454
Antique
cca 1920-1930 Varga János bronzműves Debreczen bronz falilámpa kar, ritka, óriáskagylóból faragott ellenzővel. Jelzett, restaurálás nyomaival, 16x16x16 cm 2979334
12003
454
Antique
Fatörzsön játszó medvebocsok. Antik öntött vas váza medve figurális díszítéssel, királykék színű üvegbetéttel. Jelzéssel, kopással, m: 20 cm 2938088
12004
454
14000
Antique
Art deco króm és üveg egyes falikar,újszerű kromozással,tejüveg gyertya alakú foglalat,új kábelezéssel,falra akasztóval,jelzés nélkül
M 23cm 2938051
12005
454
26000
Antique
Asztali lámpa Antik nikkelezett szec/art deco női alak tart feje felett nagy méretű mattfehér gömb üveg lámpabúrát, új kábelezéssel M50cm
Talp 16cm 2938106
12006
454
15000
Antique
Antik aufsatz asztalközép, szürke fém kerek talpon 3 csikozott tömör üveg oszlopon felső tartóba készített Eredeti-finoman csiszolt (apró csorbával) nagyméretű (24.5cm Átm.)kínáló tállal. historizáló stílus, polírozott test, patinás talp, kopásokkal
23x11 cm 2964893
12007
454
Antique
Antik üvegbetétes asztalközép kínáló, oroszlán mancsos lábakon, bronz, üveg, csorbával, d: 21 cm, m: 12 cm 2944731
12008
454
Antique
London 1920 replika réz távcső, tokjában, h: 16 cm 2785071
12009
454
Antique
Cca. 1940-50. Katonai írógép, doboz sérült, írógép kifogástalan hibátlan állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft