Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2990030
12242
454
Antique
Réz kottatartó, kopott, 20x16 cm 3030609
12243
454
Antique
Férfi portré (miniatűr). Akvarell, papír, applikáció, jelzés nélkül. XIX. sz. Üvegezett fakeretben. 13x9,5 cm 3014010
12244
454
60000
Antique
Pakisztáni bokhara szőnyeg. Nagy méretű, kézi szövésű, egy helyen javított, kis szakadással 210x310 cm 2973048
12245
454
Antique
íróasztali készlet. 3 darabos Márvány, réz, pecsétnyomó feje lejár. Tolltartó 24 cm 3028198
12246
454
Antique
Régi cseh marionettbábu, festett kerámia fejjel és végtagokkal, jelzett: M. Kasal Praha, kisebb felületi hibákkal, egyik keze sérült, m: 20 cm / Vintage Czech marionette string puppet, slightly damaged Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft