Fényképezőgépek, kamerák, kellékek

Tételek száma: 40

Analog kamera Vintage Revue Edition kamera,Auto focus/Auto flash/Motor/DX,Nem kipróbált!
12644.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Sconett Micro-110 japán minikamera, dobozában, h: 9 cm
12645.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1959 Certo-Phot német (NDK) fényképezőgép, eredeti tokjában, hiányos lencsével / Vintage German (DDR) camera, in original case, with missing lens
12646.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Meyer-Optik Görlitz Telemegor 1:4.5 / 300 (300 mm f/4.5) nagyméretű fényképezőgép objektív, a lencsén minimális kopottsággal, külső kopásnyomokkal, h: 25,5 cm. Bőr tokban.
12647.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Crystallum sötltkamra védőszín szűrő analóg filmelőhíváshoz
12648.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Analog Fujifilm Clear shot III.kopásokkal, nem kipróbált!,csuklópánttal
12649.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Olympia gép+vakusín+Metz 60-40 vaku, kopott, nem kipróbált.
12650.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Retró amerikai filmstúdió lámpa, jelzett: Colortran Industries, Burbank, California. Korának megfelelő állapotban, nem kipróbált, 23x17x6 cm / Vintage American film studio light, untested
12651.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Pentacon Electra Automatik fényképezőgép, Domiplan 2,8/45 objektívvel, vakuval (égő nélkül), eredeti tokjában
12652.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Magyar gyártmányú fotó-nagyítógép, jelzett: EGSZ KTSZ, 1950 körül, bakelit házzal, nem kipróbált, m: 45 cm
12653.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
12654.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Analóg fényképezőgép. ,,Skolvnik(??) tipusú,normál fix fókuszú, vintage szovjet analóg fényképezőgép, vadonatúj-eredeti bőr nyakszijjal, kopásokkal, felhúzható ,jó állapotban,.NEM Kipróbált!
12655.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft