Könyvek: Vallás

Tételek száma: 49

19025.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
19026.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Bonaventura, S[anctus]: Vita beatissimi p[atris] Francisci Assissiatis. Alterius nimirum illius Angeli Apocaliptiei habentis signum Dei viui. Authore doctore serapahico --. Viennae [Bécs], 1652. Typis Cosmerovianis in Aula Coloniensi. [16] + 558 p. Szent Bonaventura, vagy Bagnoregiói Bonaventura (Bagnorea, 1221 - Lyon, 1274) himnuszköltő, teológiai író, a minorita (ferences) rend fő elöljárója, albanói érsek. Korabeli egészbőr-kötésben, sarkokon kopással. 9 cm
19027.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Sutter Pál: Exorcismus II. (Ördögüzés.) A sátán hatalma és működése két megszállott gyermekben. Ford.: Pogány Géza. Bp., 1939., Bagó Mihály, 83+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis hiánnyal.
19028.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Paul Johnson: A kereszténység története. Ford.: Makovecz Benjamin. Bp., 2005, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
19029.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I-IV,VI-VIII, XI-XVI. kötetei,közte 1 duplummal (III. kötet) összesen 14 kötete. Bp.,én., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, egy gerincen kis sérüléssel. + Prohászka Ottokár: Világosság a sötétségben. Bp., 1914.,Élet. Kiadói egészvászon-kötés.
19030.

Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I-IV,VI-VIII, XI-XVI. kötetei,közte 1 duplummal (III. kötet) összesen 14 kötete. Bp.,én., Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, egy gerincen kis sérüléssel. + Prohászka Ottokár: Világosság a sötétségben. Bp., 1914.,"Élet". Kiadói egészvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
19031.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Christliche Unterweisungen auff alle Sonntag deß Jahrs. I.-II. köt egybekötve. München, 1725. Schaur, Aranyozott korabeli egészbőr kötésben festett lapszélekkel Jó állapotban
19032.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9
Der vor seinem Gott Bußfertig-erscheinende Sünder, wie er sich wenn er an Jesu Gnadentafel als ein würdiger Gast erscheinen will, so wohl zur Beichte, als zum Gebrauch des heiligen Abendmahls, vorbereiten soll, oder auserlesene Buß- Beicht- und Communionandachten, welche beygefüget Die sieben Bußpsalmen, nebst den Gott-geheiligten alltäglichen Morgen und Abendandachten, Zwickau 1730 Höfer. 1 t rézmetszetű díszcímlap, + 270 + (2)p. Korabeli, kissé sérült egészbőr kötésben
19033.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Keresztyén Catechismus, Az-az: A Keresztényi Hitnek Ágazatira Kérdések és Feleletek által való rövid tanitás... Debrecenben, 1830. Tóth Ferentz. 336p. Korabeli, kissé kopott egészbőr kötésben Ritka!
19034.

Keresztyén Catechismus, Az-az: A' Keresztényi Hitnek Ágazatira Kérdések és Feleletek által való rövid tanitás... Debrecenben, 1830. Tóth Ferentz. 336p. Korabeli, kissé kopott egészbőr kötésben Ritka!

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Újszövetségi Szentírás 1-2. köt. A Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. Bp.,(1927-1928.),Szent István-Társulat. A borítón Akantisz Viktor festőművész bibliai tárgyú képével. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban.
19035.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
23
P. Király (Kőnig) Kelemen: Hitlerizmus és kereszténység. A németországi evangélikus hitvalló egyház harca a nemzeti szocializmussal. Bp., 1946, Ferences Missziók Országos Központja. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
19036.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft