Tétel

Kikiáltási ár:

1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD

Leírás:

Széchenyi Zsigmond 2 műve: Egy magyar vadász hitvallása I. és II. rész.: Ahogy elkezdődött. Egy magyar vadász hitvallása. Első rész. Schell József illusztrációival. Második kiadás.; Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Schell József illusztrációival. Második kiadás. Bp., 1965-1978, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg