https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 22

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Boros Sándor-Lindner László: Magyar sakkfeladvány antológia.  A magyar feladványszerzésre vonatkozó adatok és legszebb magyar feladványok gyűjteménye. Szerk.: - -. [Kecskemét], 1939. Magyar Sakkvilág, 217+3 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, a 16-17. oldal között a kötés sérült. Ritka!
18213.

Boros Sándor-Lindner László: Magyar sakkfeladvány antológia. A magyar feladványszerzésre vonatkozó adatok és legszebb magyar feladványok gyűjteménye. Szerk.: - -. [Kecskemét], 1939. Magyar Sakkvilág, 217+3 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, a 16-17. oldal között a kötés sérült. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta: - - . Bp., 1941, szerzői kiadás (Stádium Rt.-ny.), 108 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés,
18214.

Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta: - - . Bp., 1941, szerzői kiadás (Stádium Rt.-ny.), 108 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése. 1875-1896. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró folttal a hátsó borítón. + 1924 Budapesti (Budai) Torna-Egylet prospektusa, 3 sztl. lev.
18215.

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése. 1875-1896. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró folttal a hátsó borítón. + 1924 Budapesti (Budai) Torna-Egylet prospektusa, 3 sztl. lev.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 - 1901 - 1925. Bp., 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, valamint javított, sérült, kissé foltos lapokkal. Rossz állapotban!
18216.

Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 - 1901 - 1925. Bp., 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, valamint javított, sérült, kissé foltos lapokkal. Rossz állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben
18217.

Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Kerezsi Endre: Gimnasztika. Segédedzői Tanfolyam Anyaga. Bp., 1976, OTSH Testnevelési és Sport Főosztály. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
18218.

Kerezsi Endre: Gimnasztika. Segédedzői Tanfolyam Anyaga. Bp., 1976, OTSH Testnevelési és Sport Főosztály. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Pap Jakab: A billiárdjáték kézikönyve. Függelékül: a játék nemzetközi szabályai és a bíráskodás nemzetközi szabályai. Bp.,én.,Delta. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
18219.

Pap Jakab: A billiárdjáték kézikönyve. Függelékül: a játék nemzetközi szabályai és a bíráskodás nemzetközi szabályai. Bp.,én.,Delta. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dorogi László: A küzdelem igazsága. Zsivótzky, az évszázad magyar atlétája. Bp., 2000, Print City. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb saroktöréssel. A szerző által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
18220.

Dorogi László: A küzdelem igazsága. Zsivótzky, az évszázad magyar atlétája. Bp., 2000, Print City. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb saroktöréssel. A szerző által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18221.

Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Peterdi Pál - Ardai Aladár: Ez történet Tokióban. Bp., 1964, Sport. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
18222.

Peterdi Pál - Ardai Aladár: Ez történet Tokióban. Bp., 1964, Sport. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Peterdi Pál - Szántó György - Szombathy István: A sport csillagai. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Szepes Béla rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
18223.

Peterdi Pál - Szántó György - Szombathy István: A sport csillagai. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Szepes Béla rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
18224.

Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz