Tétel

Kikiáltási ár:

20 000 Ft

Leírás:

Shakspere [Shakespeare] színművei I.-IV. kötet. Fordították többen. Javított kiadása. Közel 600 illustrrátióval. Bp.,[1886-1891]. Ráth Mór, Franklin-Társulat.Kiadói aranyozott félbőr kötésben Kisebb kopásokkal a borítón, a 2. kötet gerince sérült Hozzá: Concha Győző (1846-1933) jogtudós, egyetemi tanár autográf levelével, amelyet az ajándékba vett könyvsorozathoz mellékelt

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert