Metszetek

Tételek száma: 54

10902.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
Salomonem Kleiner (1700-1761) rajza után, Johann-August Corvinus (1683-1738) metszése: Templum S. Iosephi et Monasterium Carmelitarum calceatorum in fossa argill. ... WIEN VI, Laimgrubenkirche, Kirche St. Josef auf der Leim Gruben, Mariahilfer Straße 27. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 23,5x35,5 cm
10903.

Salomonem Kleiner (1700-1761) rajza után, Johann-August Corvinus (1683-1738) metszése: Templum S. Iosephi et Monasterium Carmelitarum calceatorum in fossa argill. ... "WIEN VI, Laimgrubenkirche, Kirche St. Josef auf der Leim Gruben, Mariahilfer Straße 27". Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 23,5x35,5 cm

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Captain James Kershaw rajza után, William Daniell (1769-1837) metszése: A nagy pagoda északi panorámája Burmában (North face of the Great Pagoda, Prome), 1831. Kézzel színezett akvatinta, papír. 29x44 cm. Üvegezett fakeretben / After the drawing by Captain James Kershaw, engraved by William Daniell (1769-1837): North face of the Great Pagoda, Prome (Burma, Myanmar), 1831. Hand-colored aquatint on paper. 29x44 cm. Framed.
10904.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
10905.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
10906.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Yoshimura Shuzan japán művész 1750 körüli könyv illusztráció. Lovasok. Fametszet, papír. Üvegezett fakeretben. 20,5×15 cm
10907.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
10908.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ludwig Rohbock (1820-1883): A zsámbéki templom / Ruine der Kirche zu Zsambek, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, 15×18,5 cm
10909.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
George Morland (1763-1804) után, Edward Bell metszése és kiadása: Rókavadászat, 1800. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 52x62 cm
10910.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Aragóniai Katalin VIII. Henrik előtt. Színezett metszet, papír, jelzés nélkül, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 45x59,5 cm
10911.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Doby Jenő (1834-1907): Kossuth Lajos arcképe. Metszet, papír. Jelzett a metszeten. Papírra ragasztva. 27x19 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10912.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1860 Balan, Domokos mellett Erdélyben. színezett rotációs fametszet 17x13 cm Paszpartuban / colored woodplate engraving
10913.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft