Moravcsik Ernő Emil: Az idegbetegségek gyógyítása./Fischer Ignác: Az elmebetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára I. köt. Bp., 1903, Singer és Wolfner,236+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, néhány kijáró lappal, kissé laza fűzéssel.