Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 225

20000.

Kikiáltási ár:
1 200 000 Ft
3 243,24
3 529,41
20001.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
1 470,59
20002.

Kikiáltási ár:
440 000 Ft
1 189,19
1 294,12
20003.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65
20004.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
20005.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Ezüst(Ag) nagy méretű gyümölcsös tál, jelzett, d: 26 cm, nettó: 650 g
20006.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
20007.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
20008.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
Ezüst (Ag) neorokokó kínáló, rajta formába fújt, savmaratott, rózsaszínre és halvány zöldes-sárgára színezett, fodros szélű üveg tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, antik bécsi fémjel, nettó:250g, m:25cm
20009.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
20010.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
20011.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft