Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 7

Széchenyi Zsigmond: Egy magyar vadász hitvallása (2 kötet). I. rész: Ahogy elkezdődött... II. rész: Ünnepnapok. Bp., 1994-1996, Amicus. Schell József illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés. Mindkét kötet a szerző felesége, Széchenyi Zsigmondné Hertelendy Margit (1925-2021) által DEDIKÁLT.
18878.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18879.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szász Imre: Ez elment vadászni... (DEDIKÁLT). Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító által DEDIKÁLT példány.
18880.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tolnay Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Vörösmarty Magda rajzaival. Bp., 1960, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
18881.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A néma völgyben. Vadászírók elbeszélései. Válogatta Véber Károly. 1979, Móra. Kiadói papírkötés, kis hibával.
18882.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tolnai Kálmán: Halat, s vadat. Szakácskönyv horgászoknak, vadászoknak. Bp., 1983. Népszava. Kiadói papírkötésben
18883.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Dózsa István: Vadállatok között. Búvár 15. Bp.,1961., Móra. Köpeczi Bócz István rajzaival. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikáció?)
18884.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft