Tétel

Kikiáltási ár:

3 400 Ft
9,19 EUR, 10,00 USD

Leírás:

Szilágyi Dezső beszédei. I. köt.: Közös ügyek. Közös egyetértéssel célszerűbben elintézhető ügyek. A keleti kérdés. A Tisza-Széll-féle kiegyezés. Szerk.: Fayer Gyula. Bp., 1906, Athenaeum, 1 t.+ XX+428 p. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg