Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 47

18885.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
18886.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Dr. Joh[annes] Sobotta : Atlas der deskriptiven Anatomie des Menschen. I-II. Abtheilunge. I. Abtheilung: Knochen, Bänder, Gelenke, Regionen und Muskeln des menschlichen Körpers. II. Abtheilung: Die Eingeweide des Menschen einschliesslich des Herzens. Lehmanns Medizinische Atlanten II-III. Bande. Münhcen, 1913-1914., J. F. Lehmanns Verlag, VIII+264+15 p.+1-4 t.;VIII+265-445+16 p.+5-20 t. A mű III. kötetben teljes. Zweite Auflage. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott fél és egészvászon-kötésben, az I. kötet: kopott borítóval, a gerince sérült, laza, kissé sérült fűzéssel, kijáró lapokkal, kissé megviselt állapotban. a II. kötet kopott borítóval.  Dr. Györgyi Géza (1900-1975) radiológus, osztályvezető főorvos, röntgen-laboratórium vezető főorvos, a Magyar Orvosok Röntgen Egyesületének főtitkára, egyetemi magántanár autográf névbejegyzésével!
18887.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
[Bernstein, Aaron (1812-1884)] A természet könyve. I.-VI. kötet. (Teljes!) 3 kötetbe kötve. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. Ford.: Dr. Toldy László, Vértesi Arnold. Bp.,1875., Franklin, Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítókk al
18888.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Dr. Szabó Zoltán: Az átöröklés. Az általános örökléstudomány elemei, figyelemmel a gazdasági és orvosi vonatkozásokra. Bp., 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+(1)+444 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, belül túlnyomórészt jó állapotban.
18889.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dékány Ráfael: Elemi vegytan kísérleti modorban. A gymnasiumok IV. osztálya, önálló alreáliskolák és magántanulók számára. A legujabb kútforrások nyomán. A szövegbe nyomott 50 fametszettel. Pest, 1871, Lampel Róbert, IV+204+III+1 p. Első kiadás! Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, a szennylapokon bejegyzésekkel, kissé dohos.
18890.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1974 A Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete (MEOE) által Budapest 1974. augusztus 31-én és szeptember 1-én rendezett jubileumi nemzetközi CACIB és Derby kutyakiállítás katalógusa és programja. Bp., MEOE, 436+(4) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
18891.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Balogh Tihamér: Magán-egészségtan. (Diätetika). Vezérfonal felsőbb leányiskolák, polgári leányiskolák és tanítónőképzők számára. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev.+180 p.+1 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18892.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Abonyi [Lajos] - Anghi [Csaba] - Kukuljevič [József] - Vajda [Tódor]: Amit a kutyáról mindenkinek tudnia kell... Egészség-Könyvtár XXXI. köt. Bp., [1937], Országos Közegészségügyi Egyesület, 165+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
18893.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Endersz Frigyes: Lumbalpunctio és liquordiagnostika. Dr. Reuter Camillo előszavával. Bp., 1935, Novák Rudolf és Társa (Kaposvár, Szabó Lipót-ny.), 111 p. Átkötött félvászon-kötésben, a címlapon kis szakadással.
18894.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18895.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Halász János: Gyógynövény receptjei a leggyakoribb betegségek ellen. I. köt. Kiadja: - - . Kosice (Kassa),[1937], Szent Erzsébet-ny., 80 p. Kiadói papírkötés.
18896.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft