Könyvek: Technika

Tételek száma: 22

Les Manufactures Blin & Blin 1822-1922. Elbeuf, 1922, Le Goupy. VI + 361 p. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült zsírpapír védőborítóval, megerősített kötéssel, két oldalon lapszéli foltokkal, máskülönben jó állapotban. Blin & Blin francia vállalatot és gyárat bemutató, fotókkal gazdagon illusztrált könyv. Ritka! / In French languague, rare book presenting a company and factory with many photos.
18967.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Die neuesten und zweckmäßigsten ökonomischen Maschinen, Werkzeuge, Geräthschaften und Vorrichtungen, zur leichtesten und vortheilhftesten Betreibung der landwirtschaftlichen Geschäfte in Beschreibungen und Abbildungen (...). Mit 82 Figuren. Quedlinburg-Lipcse, 1824, Gottfried Basse. 207 p. + 4 kihajtható tábla. Német nyelven. Későbbi kartonált papírkötés, címlapon intézményi bélyegzőkkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
18968.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Bp., 2001, Osiris Kiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18969.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Stuart Gallagher - Helen Smith: The ultimate history of Porsche. Bath, 2005, Paragon. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18970.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18971.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18972.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18973.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Rostás Andor - Weil Ernő: PVC műanyag. Semsei Andor rajzaival. Bp., 1952, Népszava, 115+(1) p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 5100 példányban.
18974.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A magyar ipar. Szerk.: Dr. Árvay József. Bp., 1941, Halász Pál (Athenaeum-ny.), 494 p., 144+(6) p. (A magyar kézművesipar), 160 p. (Adattári rész). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
18975.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
VAZ-2108, VAZ-21083 személygépkocsik üzemeltetési utasítása. Moszkva-Bp., 1988, Avtoexport - Merkur, 52 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, néhány kissé foltos lappal.
18976.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Üzemeltetési útmutató Wartburg 353 W típusú személygépkocsihoz. Leipzig, 1982, VEB Fachbuchverlag, 68 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, viseltes, kopott borítóval, helyenként lapszéli foltokkal.
18977.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Knapp Oszkár: A kenőanyagok. Műszaki Könyvtár XXXIV. Bp., 1923, Népszava (Világosság-ny.), 87+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, a fűzéstől elvált borítóval.
18978.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft