Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 32

Tamás Gáspár Miklós: Törzsi fogalmak I-II. köt. Bp., 1999, Atlantisz. Kiadói kartonált papírkötés, a borítókon kisebb ragasztásnyomokkal. Az előzéklapon a Soros Alapítvány bélyegzőjével, volt könyvtári példány.
18935.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18936.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Eugen Drewermann - Ingritt Neuhaus: Marienkind. Grimms Märchen tiefenpsychologisch gedeutet. Märchen Nr. 3. aus der Grimmischen Sammlung. Az egyik szerző, Eugen Drewermann (1940-) egyházkritikus, teológus által DEDIKÁLT példány. Olten-Freiburg im Breisgau,1990.,Walter-Verlag. Negyedik kiadás. Német nyelven.
18937.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szilasy János: Neveléstan, ... Hasonló nevü munkából szerkeszte Márkli József. Pest, 1843, Trattner-Károlyi, 8+71 p. Átkötött aranyozott gerincű kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a címlapon a metszetet kifestették,kissé foltos lapokkal.
18938.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Frederic S. Mishkin: Makroökonómia - Gazdaságpolitika és gyakorlat. Bp., 2020, Alinea. Kiadói kartonált papírkötés.
18939.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Grzegorz Łubczyk: Többszólamú Magyarország. Ford.: Szenyán Erzsébet és Dominika Łubczyk. (DEDIKÁLT). Szeged, 1995, Universum. Kiadói papírkötés. A szerző, Grzegorz Łubczyk (1946- ) lengyel újságíró, diplomata, 1997 és 2001 között Lengyelország budapesti nagykövete által Kékesdy Károly részére DEDIKÁLT példány.
18940.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Volly István: Népi játékok. I. köt. Köszöntők - lucázás - regölések - balázs- és gergelyjárás - húsvét- és pünkösdjárás. Jegyzetekkel közreadja: - - . Bp., 1941., Kir. M. Egyetemi, 68 p. Második, javított kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18941.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Angell, Norman: Rossz üzlet a háború. Ford.: Kunfi Zsigmond. Bp., 1915, Népszava (Világosság-ny.), 260 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel.
18942.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kalinyin, Mihail Ivanovics: A propaganda és agitáció kérdéseiről. - - négy előadása. Bp., é.n., MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztály, 70+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
18943.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Játék, színjáték, személyiség. Dokumentumgyűjtemény. Összeállította: Gabnai Katalin. (Bp., 1981), Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, foltos.
18944.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Látos Sándor: Nádtetők alatt. Második kiadás. [Bp.] 1935. Magyar Gondolatok 75 l. Fűzve, képes, feliratos, kiadói papírborítóban, javított. DEDIKÁLT a pécsi Verbőczystáknak
18945.

Látos Sándor: Nádtetők alatt. Második kiadás. [Bp.] 1935. Magyar Gondolatok 75 l. Fűzve, képes, feliratos, kiadói papírborítóban, javított. DEDIKÁLT "a pécsi Verbőczystáknak"

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szeberényi Lajos: A parasztok helyzete Magyarországon. Szociális tanulmány, különös tekintettel az alföldi munkásmozgalomra és kivándorlásra. Bp., 1907, Kókai Lajos, (Békéscsaba, Corvina-ny.), 101+1 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
18946.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft